LETNÝ VÝPREDAJ SE SLEVOU 50% NA VŠE SE SLEVOVÝM KÓDOM TOP50 | NAVÍC DARČEK K VYBRANÝM PRODUKTŮM

Poradca

Ako správne nosiť Crossbody kabelku?

Ako správne nosiť Crossbody kabelku?

Ako už napovedá samotný názov, kabelku nosíme krížom cez telo od ramena po pás. Už dávno to nie je len voľnočasová kabelka pre aktívne ženy čo chcú mať ,, voľné ruky ", ale hlavne štýlový módny doplnok. Crossbody kabelka sa stala módnym trendom a je čím ďalej tým populárnejšie. Môžeme ju kombinovať so spoločenským kostýmom ale aj s roztrhanými riflami či tepláky . U nás nájdete množstvo vzorov, farieb, materiálov pre každú príležitosť. stejnětak je dôležité sa rozmyslieť, akú veľkú crossbody kabelku budete potrebovať, či idete na dôležitú schôdzku, spoločenskú udalosť alebo do mesta. Atraktívnymi sa poslednou dobou stali kovové aplikácie, ale aj romantické púdrové farby či nikdy nestarnúcej klasiky. Ak chcete byť trendy v roku 2021, skráťte si ramenné popruhy tak, aby kabelka siahala tesne nad pás a razom sa stane čerešničkou na torte vášho outfitu.


Na čo myslieť pri nákupe pánske peňaženky

Na čo myslieť pri nákupe pánske peňaženky

Pamätajte, že peňaženka povie ostatným ľuďom o Vašej osobnosti a Vašom zmysle pre módu rovnako ako ostatné oblečenie, ktoré si oblečiete. Preto aj k tomuto módnym doplnku pristupujte sa vši zodovědností. Mali by ste sa vyhnúť tomu, aby ste mali príliš veľkú peňaženku. Nemyslite si, že si musíte kúpiť veľkú peňaženku, pretože toho máte stále so sebou veľa. Príliš veľká peňaženka sťažuje zasunutie peňaženky napríklad do vrecka nohavíc. Okrem toho vytvorí hrču a ničí váš vzhľad. Než si kúpite novú peňaženku, vyčistite peňaženku a položte všetky položky z peňaženky na stôl. Odhoďte veci, ktoré už nikdy nebudete potrebovať, ako sú staré bankovky alebo po záruke darčekové karty. Nezabudnite pravidelne kontrolovať svoju peňaženku, aby ste sa zbavili všetkých starých vecí, ktoré už nepotrebujete.


Čo je to technologia RFID?

Čo je to technologia RFID?

Najmä u pásnkých peňaženiek a také dámských peňaženiek sa v poslednej dobe môžete stretnúť so skratkou RFID. Čo ale táto skratka znamená? RFID je zkratka z anglického termínu Radio Frequency Identification – radiofrekvenční identifikace. Táto technológia pomáha spracovať technologickej zlodeja v čítaní informácií z vašich kreditných a platobných kariet, alebo ďalších vašich kariet. Táto funkcia je veľmi užitočná, ak máte vo zvyku dať si peňaženku napríklad do zadného vrecka nohavíc. S touto technológiou budú vaše osobné údaje v bezpečí. Peňaženka s technológiou RFID bude stáť o niečom viac, ale je to investícia, ktorá stojí za zváženie, ak v peňaženke nosíte veľa kreditných kariet, čo je v súčasnej dobe veľmi pravdepodobné.


Ako pravidelne starať o batoh či ruksak

Ako pravidelne starať o batoh či ruksak

Nákup batohu nemsuí byť nízkou investíciou a preto vyžaduje starostlivosť. Či už máte na sebe denné mestský batoh alebo veľký batoh, existuje veľa dôvodov, prečo udržiavať batoh čistý. V prvom rade nezabúdajme na zips. Zipsy treba občas očistiť, aby sa odstránil jemný piesok, prach a iné častice, ktoré môžu funkciu zipsu obmedziť. V okamihu, keď zips začne drhnúť, odporúčame "premazať" kĺzavým mazivom vyrobeným pre zipsy. Po každom použití batohu je dobré urobiť s batohom "rýchlu očistu". Stačí, keď batoh vyprázdnite (skontrolujte všetky i menšie vrecká) a pretrepte ho obrátene, aby ste dostali nežiaduci obsah von. Pomocou čistej huby (nie je nutné mydlo) otrieť vnútrajšky. Toto pre začiatok úplne stačí. Keď by ste si chceli dať záležať, batoh vyčistite špongiou s trochou mydla a ľahko vydrhnite prípadné škvrny zvnútra alebo škvrny na exteriéri. Následne špongiou alebo handričkou opláchnite z batohu mydlo čistou a studenou vodou. Podľa frekvencie užívania odporúčame batoh podrobiť raz za čas obdobné očiste, ale väčšieho rozsahu.


Ako chrániť svoje osobné veci?

Ako chrániť svoje osobné veci?

Iste to poznáte, stačí chvíľka nepozornosti a cenný obsah Vašej kabelky je ten tam. Mestská hromadná doprava, vlak, nákupné centrum ... to všetko a mnoho ďalších sú miesta, kde je mnohokrát dôležité venovať zvýšenú pozornosť svojim osobným veciam. Ochrániť kabelku proti nezvanému počtu a nasledujúcom krádeži je nutnosťou. Základným a zároveň najlepším spôsobom, ako nosiť kabelku a chrániť sa proti krádeži je taký spôsob, kedy kabelka vyzerá trochu pred vami a neodráža sa na chrbte. Táto poloha kabelky poskytuje väčšiu bezpečnosť pred pouličnými zlodejmi a vreckári. Iste tiež dbajte na to, aby kabelka bola uzavretá a vaše najcennejšie veci nenechávajte vo vrchnej časti kabelky. Všetky naše káble vytvárajú tiež vnútorné uzatvárateľné vrecká, kde je možné využiť mobil, peňaženku, apod.


Koža stále ako nová

Koža stále ako nová

Vybrali ste si u nás koženú kabelku, croosbody či peňaženku? Sme za to veľmi radi a preto malá rada, ako o kožené výrobky starať, aby zostalo čo najdlhšie ako nové. Je potrebné brať do úvahy, že všetok kožený sortiment je "náchylný" k deformácii v okamihu, keď ho preťažujete. Preto odporúčame, aby ste dobre zvážili ako budete Vami vybraný produkt využívať. Samozrejmosťou je, aby bol kožený výrobok používaný s veľkou opatrnosťou na mechanické poškodenie, v prípade zodpovedné starostlivosti Vám bude Váš kožený výrobok dlho a spoľahlivo slúžiť. Posledný "základný" radou je, aby ste sa vhýbali premočení výrobku. Keď už sa Vám kožený výrobok náhodou namočí, nikdy ho nedávajte vyschnúť na radiátor, či na priame slnko. Koža potom veľmi rýchlo vyschne, stvrdne a popraská - potom už sa s tým vo väčšine prípadov nedá nič moc robiť.


Jak správně zapínat pánský opasek?

Jak správně zapínat pánský opasek?

   Opasky nosili ľudia odjakživa. Z rôznych prameňov sa možno dozvedieť, že ich história siaha až 3000 rokov pred naším letopočtom, do doby brnozové. V súčasnej dobe sú opasky takmer nutným doplnkom (nielen) každého muža. Správne zvolený pásik môže celý outfit značne pozdvihnúť. Či už sú teda určené k úžitku, aby plnil svoju funkciu, alebo len z estetických dôvodov, je dôležitý správny výber. Ako snáď pre všetko, tak aj pre opasky existujú určité pravidlá, ako ho správne nosiť. Poďme sa na ne teda pozrieť.


Ako pečovať o IQOS

Ako pečovať o IQOS

   Ako o čokoľvek iné, tak aj o Váš IQOS je potreba starať tak, aby ste ho udržali v bezchybnom stave čo možno najdlhšiu dobu. Existujú základné pravidlá, ktoré by ste mali dodržiavať a čomu by ste sa mali vyvarovať. Je veľmi vhodné, aby bol IQOS v prijateľnej teplote, teda aby ste ho nevystavovali extrémne vysokým teplotám v letných dňoch, tak naopak v zimných prílišnému chlade. Ideálna teplota v akej by mal byť IQOS uchovávaný je v rozmedzí 5 ° C až 25 ° C. Nenechávajte IQOS v nevykurovaných priestoroch, v studenom aute alebo vonku na stole. My sa teraz pozrieme bližšie na to, ako by ste mali starať konkrétne o holder IQOSu.