LETNÝ VÝPREDAJ SE SLEVOU 50% NA VŠE SE SLEVOVÝM KÓDOM TOP50 | NAVÍC DARČEK K VYBRANÝM PRODUKTŮM

Doprava a platba

Absolútnu väčšinu tovaru pre Vás máme pripravenú skladom a Vaše objednávky k Vám expedejeme čo najskôr po objednaní. Je našim dlhodobým štandardom, že objednávky odosielame maximálne druhý pracovný deň, avšak u objednávok uskutočnených do 14:00 hod. odosielame dokonca ten istý deň. Akékoľvek objednaný tovar sa k Vám domov dostane teda veľmi rýchlo a zároveň bezpečne, pretože samozrejme dbáme aj na kvalitu obalového materiálu.

Spôsoby dopravy SR:

1. Najlacnejšie doručenie na adresu (Kurier) - pri platbe vopred: 4,39 €

2. Najlacnejšie doručenie na adresu (Kurier) - 4,39 € + 1,99 € dobierka

3. Zásielkovňa (osobný odber na Z pointy) pri platbe vopred: 2,99 €

4. Zásielkovňa (osobný odber na Z point): 2,99 € + 1,99 € dobierka

Doprava je zdarma pri nákupe nad 48, - € platiaci pre výber doručenie "Zásilkovna" (pre dopravcu "Najlacnejšie doručenie na adresu", "Slovenská pošta", je doprava zadarmo stanovená od sumy 60 €). Viac o odberných miestach Zásilkovni naleznete zde.

 

Cena tovaru a Platobné podmienky

Cenu tovaru a prípadné náklady spojené s dodaním tovaru podľa kúpnej zmluvy môže kupujúci uhradiť predávajúcemu nasledujúcimi spôsobmi: bezhotovostne prevodom na účet predávajúceho č., vedený u spoločnosti (ďalej len "účet predávajúceho"); Keď mu platba neprebehne do 3 pracovných dní, objednávka bude stornovaná bezhotovostne prostredníctvom platobného systému; bezhotovostne platobnou kartou; v hotovosti na dobierku - platba prepravnej spoločnosti v hotovosti na odberných miestach Zásilkovna - Z Point