NÁKUP NAD 40 € - DOPRAVA ZADARMO     |      EXKLUZÍVNE BATOHY NOBO V LIMITOVANEJ EDÍCII - PREZRITE TU

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 2,36 € s DPH

ks

Vďaka tejto jednorazové štvorvrstvová rúške budete dokonale chránení pred prachom a ďalšími nežiaducimi mikroorganizmami. Ochrannú rúšku jisto využijete pre krátkodobé vonkajšie návštevy, na nákupy, či kdekoľvek inde, kde je vhodné ju mať. Jednorazová rúška je vyrobená z kvalitnej netkanej textílie štandardné svetlo modrej farby, ktorá má skvelú priedušnosť s veľmi malým dychovým odporom. Nasadenie rúška je veľmi jednoduché vďaka dvom gumičkám.

V všeobecnej úrovni je potrebné vedieť, že rúška primárne chráni vaše okolie! Viac

Kód produktu: JRMDoprava a platba

Jednorazová štvorvrstvová rúška z netkanej textílie

Farba: Modrá vysoká priedušnosť

Vhodná pre krátkodobé použitie (je náchylná k rýchlemu navlhnutia) pohodlné nasadzovanie

Výhodné balenie nemedicínskych rúšok po 10 kusoch

Ďalšie dôležité informácie: z hygienických dôvodov nie je možné produkt vrátiť.

Jednorazové modré štvorvrstvové rúška sú balené po 10 kusoch. Každá rúško má tvarovateľný prúžok, ktorý slúži k jej lepšiemu usadeniu na tvári. Na uchytenie okolo uší slúži naťahovacie gumičky, ktorými rúšku prichytíte. U rúšok je dôležité hlavne zdôrazniť, že sa jedná naozaj o jednorazovú náustkovým, u ktorej je potrebná pravidelná výmena. Z pravidla možno povedať, že akonáhle dýchaním rúška navlhne, tak sa znižuje jej účinnosť a je potrebný rúšku vymeniť za novú. A ako správne jednorazovú rúšku nosiť? Je to jednoduché. Jednorazovú rúšku prichytíte za uši pomocou gumičiek.

Ako je spomenuté vyššie, každá rúško má tvarovateľnou výstuž, ktorá slúži pre vytvarovanie okolo nosa. Túto časť rúška si nasadíte cez nos a prsty si tvarovateľnou časť rúška miernym tlakom vytvarujete okolo nosa. Spodná časť rúška - máte v úrovni brady - možno miernym ťahom roztiahnuť tak, aby ste rúško mali až pod bradou. Týmto spôsobom rúšku uchytíte ideálne na tvári.

Akonáhle je rúška použitá, tak nesmiete zabudnúť aj na správne zložení rúška. Snažte sa vyvarovať dotyku na rúško v miestach, kde sú ústa. Cez túto časť rúška vdychujete a vydychujete. Ideálne je rúško zložiť z uší a potom rúšku rovno vyhodiť do koša.

Parametry
Farba Modrá
Materiál Látka