DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 40 EUR

Široký sortiment tovaru

Široký sortiment ako otrepané klišé, ktoré vídate na skoro všetkých e-shopoch? U nás to naozaj platí. Máme najširší sortiment príslušenstva pre zariadenia IQOS a GLO v Česku i na Slovenku. A tento sortiment držíme skladom v Brne, takže sme schopní vaše objednávky okamžite vyexpedovať a vy sa sa z nového puzdra alebo obalu na IQOS môžete radovať už v priebehu 2-3 dní. Zároveň pre vás postupne rozširujeme sortiment o ďalšie skvelé módne kúsky zo sveta kabeliek, pánskych tašiek a ďalšieho sortimentu.

Akčné produkty za skvelé ceny!

Každý z nás si občas rád urobí radosť skvelým kúskom v zľave. Pre tieto prípady robíme pravidelný akcie, kde môžete nakúpiť v naozajstnej zľave, ktorá vás poteší. Pravidelné akcie posielame našim zákazníkom i newsletterom. Tak sa registrujete a žiadna akcia vám už neutečie.

Doprava zdarma nad 40 €

Keď u nás nakúpite aspoň nad 40 € a zvolíte ako dopravca Výdajné miesto Z-Point od Zasielkovni, tak máte od nás dopravu zadarmo.

Sme tu pre Vás

Potrebujete s niečím poradiť? Máte otázky, na ktoré na našom eshope nenachádzam odpoveď? Neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky alebo emailom (kontakty nájdete tu) a radi Vám poradíme. Vaša maximálna spokojnosť je pre nás vždy na prvom mieste.